*alt_site_homepage_image*

Savivaldybėje vyko jaunimo praktinės bendradarbiavimo dirbtuvės

Naujienos

Vakar, rugpjūčio 28 d., nevyriausybinės organizacijos „Geri norai LT“ atstovai drauge su Trakų rajono savivaldybe sukvietė jaunimo ar su jaunimu dirbančias organizacijas, nevyriausybines organizacijas ir neformalias jaunimo grupes, veikiančias Trakų rajone, dalyvauti jaunimo praktinėse bendradarbiavimo dirbtuvėse „Bendr(auk)–bendradarbi(auk)“.

Dirbtuvių metu „Geri norai LT“ projektų vadovė Viktorija Janilionytė-Tatah susirinkusiems pristatė bendradarbiavimo projekto „LOCAL-Y-MPACT“, įgyvendinto su partneriais iš Kipro, Latvijos, Portugalijos ir Švedijos, rezultatus ir sukurtus įrankius. Vėliau praktikos ir žaidimų būdu dirbtuvių dalyviai siekė išsiaiškinti, ar yra įmanomas idealus tarpusavio bendradarbiavimas.

Dirbtuvėse dalyvavo Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos nariai, savivaldybės specialistai, Trakų paramos šeimai ir vaikams centro, Trakų krašto vietos veiklos grupės, Lentvario jaunimo centro, Lentvario parapijos „Carito“ vaikų ir paauglių dienos centro „Akimirka“ atstovai bei jaunuoliai iš Lietuvos moksleivių sąjungos Trakų rajono mokinių savivaldų informavimo centro ir Jaunųjų konservatorių lygos.

„Geri norai LT“ – tai nevyriausybinė organizacija, padedanti pilietinėms, verslo ir valstybinėms organizacijoms įsigilinti į norimą spręsti problemą ir, pasitelkusi profesionalų ekspertines žinias, sukurti tvarų veiklos modelį, išsimatuoti daromą socialinį poveikį.

Auksė Podrezaitė

Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image