*alt_site_homepage_image*

Senųjų Trakų vaikų lopšelyje-darželyje vyko renginys „Sveiki sugrįžę, paukšteliai“

Naujienos

Pavasaris – gyvybės atbudimo metas: viskas, kas gyva, išlenda, išsirita, ieško būsto, iš tolimų kraštų į gimtinę sugrįžta paukščiai. Todėl visi pavasario mėnesiai – kovas, balandis ir gegužė – pavadinti sparnuočių vardais. Sugrįžtančių paukščių sutiktuvės tapo tradiciniu renginiu, sukviečiančiu Senųjų Trakų lopšelio-darželio vaikučius į rytmetį  „Sveiki sugrįžę, paukšteliai“.

Š. m. kovo 27 dieną įvyko pramoga. Naudojant informacines komunikacines technologijas (IKT), vaikučiai klausėsi pasakojimų apie pirmus į gimtinę sugrįžtančius paukščius, mokėsi tautosakinių sparnuočių pamėgdžiojimų.

Mūsų mažieji „Viščiukų“ grupės vaikučiai persirengę vieversiais puikiai žaidė žaidimą „Vieversių lizdelis“, „Kačiukų“ grupės „gandrai“ gaudė „varlytes“, o „atskridusiųjų“ įvairių „paukščių“ būrys iš „Boružiukų“ grupės smagiai šoko paukščių šokį. Mįslės, patarlės, paukščių dėlionės praturtino vaikų akiratį apie sugrįžtančius paukščius. Buvo ir šurmuliuko, ir juoko.

Po rytmečio darželio kieme ugdytiniai dairėsi paukščių, apžiūrinėjo jų gyvenimo vietas, puošė krūmus savo darbeliais – paukščiukais, klausėsi per QR kodą paukščių balsų. 

Dėkojame tėveliams už puikias paukščių kaukes, mokytojoms ir grupių darbuotojoms  už dalyvavimą renginyje.

 

Irena Kuisienė,

Trakų rajono Senųjų Trakų vaikų lopšelio-darželio ikimokyklinio ugdymo mokytoja-metodininkė

Trakų rajono Senųjų Trakų vaikų lopšelio-darželio nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image