*alt_site_homepage_image*

Su Ukrainos Aukščiausiosios Rados nariais kalbėtasi apie projektinio bendradarbiavimo galimybes

Naujienos

Šiandien, balandžio 17 d., Trakų rajono savivaldybėje lankėsi Ukrainos Aukščiausiosios Rados Valstybės valdžios, vietos savivaldos, regionų plėtros ir miestų planavimo komiteto nariai – pakomitečių pirmininkai. Šio vizito metu siekta numatyti Trakų ir Ukrainos miestų bendradarbiavimo tarptautinėse projektinėse veiklose būdus.

Su Teritorinių bendruomenių ir regionų bendradarbiavimo pakomitečio pirmininku Oleksandr Aliksiichuk, Administracinės ir teritorinės struktūros pakomitečio pirmininku Vitalij Bezgin, Regioninės politikos ir vietos biudžetų pakomitečio pirmininku Viacheslav Rublyov Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius aptarė galimo bendradarbiavimo ir partnerystės klausimus, pasidalijo daugiau nei dešimtmetį trunkančio bendradarbiavimo su Ukrainos miestais Ivano Frankivsku ir Lucku patirtimi. Taip pat delegatams buvo papasakota apie savivaldybės drauge su kitais miestais partneriais užsienyje įgyvendintus projektus, projektų valdymą. Žinoma, neužmirštos ir pagalbos Lietuvoje gyvenantiems ukrainiečiams, jų švietimo temos.

Lietuvą ir Ukrainą sieja Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikus menanti bendra praeitis, todėl diskutuota apie galimybes plėtoti ryšius turizmo, ekonomikos ir kultūros srityse, tausoti ir populiarinti šalis siejantį istorinį paveldą. Prieš metus vykusio tokio vizito metu išryškėjo naujos bendradarbiavimo su Ukraina kryptys, o šįkart buvo numatytos bendradarbiavimo mentorystės projektuose gairės.

 

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius (antras iš kairės) su Ukrainos Aukščiausiosios Rados nariais – Regioninės politikos ir vietos biudžetų pakomitečio pirmininku Viacheslav Rublyov (pirmas iš kairės), Administracinės ir teritorinės struktūros pakomitečio pirmininku Vitalij Bezgin (trečias iš kairės), Teritorinių bendruomenių ir regionų bendradarbiavimo pakomitečio pirmininku Oleksandr Aliksiichuk (pirmas iš dešinės).

Sigitos Nemeikaitės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image