*alt_site_homepage_image*

Susitikta su Lentvaryje vykdomų projektų rangovais

Naujienos

Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, savivaldybės administracijos direktorė Dovilė Daudaitė ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Romuald Zviagin birželio 11 d. susitiko su Lentvaryje vykdomų susisiekimo ir daugiabučių namų kiemų infrastruktūros gerinimo projektų rangovais – UAB „Panevėžio ryšių statyba“ ir UAB „Nosada“ atstovais.

Fabriko gatvėje įgyvendintas savivaldybės inžinerinių tinklų ir centralizuotų nuotekų tinklų rekonstravimo ir statybos projektas – rangovas UAB „Panevėžio ryšių statyba“ sklandžiai baigė darbus, tad savivaldybė jau yra įvykdžiusi visus įsipareigojimus. Dabar AB „Via Lietuva“ rangovas AB „Eurovia Lietuva“ šiame kelyje, iki Lentvario miesto ribos, atliks kapitalinio remonto darbus.

Susitikta ir su „Gyvenamųjų namų kiemų sutvarkymo Lentvario mieste“ projekto rangovu UAB „Nosada“, kuris vykdo darbus Lauko, Pakalnės ir Naujosios Sodybos gatvėse esančiuose daugiabučių namų kiemuose. Kilus gyventojų nepasitenkinimui ir įspėjus rangovą, šio susitikimo metu siekta įsitikinti, kad darbai atliekami tinkamai ir jų metu užtikrinama tvarka. Jau pradėti automobilių stovėjimo aikštelių asfaltavimo darbai ir rangovas patikino, kad iki liepos vidurio bus visiškai įrengtos vaikų žaidimų, kiemo ir automobilių stovėjimo aikštelės, nutiesti pėsčiųjų takai, lietaus nuotekų šalinimo tinklai, sutvarkyti želdiniai.

 

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius (antras iš dešinės), administracijos direktorė Dovilė Daudaitė ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Romuald Zviagin (trečias iš dešinės) susitiko su UAB „Nosada“ statybos vadovu Sauliumi Daukša (pirmas iš kairės). Evelinos Kislych-Šochienės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image