*alt_site_homepage_image*

„Šv. Jono vaikai“ iš arčiau pažino savivaldos veiklą

Naujienos

Lapkričio 17 dieną Trakų rajono savivaldybėje įvyko pažintinis jaunimo vizitas, kuriame dalyvavo aktyvūs viešosios įstaigos „Šv. Jono vaikai“ jaunuoliai. Susitikimo tikslas – suburti mažiau aktyvų jaunimą, supažindinti su jaunimo politikos galimybėmis, jaunimui skirtomis programomis ir priemonėmis bei aptarti aktualius jiems klausimus.

Vizito metu atvykę svečiai susitiko su Trakų rajono savivaldybės vicemere Jolanta Abucevičiene ir Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos nariais.

Jaunuoliai, išklausę pristatymo apie vietos jaunimo politiką, buvo kviečiami bendrai diskusijai, kurios metu dalijosi savo patirtimi ir idėjomis apie jaunimo gyvenimą, ugdymą, laisvalaikį ar savanoriavimo galimybes.

Šis jaunimo vizitas Trakų rajono savivaldybėje buvo ne tik galimybė susipažinti su jaunimui skirtomis programomis ir priemonėmis, pažinti savivaldos veiklą, bet ir puikus būdas skatinti aktyvų jaunimo dalyvavimą viešajame gyvenime. Įvykęs susitikimas yra VšĮ „Šv. Jono vaikai“ projekto paraiškos „Kuriame rytojų dabar“, finansuojamos pagal priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, dalis.

Auksė Podrezaitė
Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image