*alt_site_homepage_image*

Tapk Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro Globos centro ambasadoriumi!

Naujienos

Vaikai – didžiausias visuomenės turtas ir ateitis. Jų nerūpestingos vaikystės užtikrinimas – mūsų uždavinys. Tačiau ne visų vaikų vaikystė laiminga ir džiugi.

Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro Globos centras stengiasi padėti vaikams rasti saugią vaikystės užuovėją globėjų (rūpintojų), įvaikintojų šeimose, kurie gali pasirūpinti jų poreikiais. Globos procese susiduriame su nemenkais iššūkiais ugdydami toleranciją, keisdami visuomenėje susiformavusius stereotipus apie vaiko globą, požiūrį į globojamus vaikus. Sprendžiant su vaiko globa susijusias problemas, norėtųsi didesnio visuomenės aktyvumo, palaikymo.

Globos centras kviečia visus geros valios žmones prisijungti prie globos idėjų viešinimo ir tapti globos ambasadoriais! Savo sukaupta gyvenimo patirtimi ir žiniomis galite tiesiogiai prisidėti dalyvaudami Globos centro veikloje, padrąsinti abejojančius imtis globoti vaikus.

Kaip ambasadoriai Jūs galėsite teikti idėjas, padėti jas įgyvendinti, platinti žinią apie globą savo bendruomenėje ir visuomenėje, būti aktyviais ir atsakingais vaiko globos proceso dalyviais.

Jeigu Jus sudominome, prašome kreiptis į Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro Globos centrą adresu Bažnyčios g. 3, Lentvaris, arba parašyti mums el. laišku  gimk@trakuseimoms.lt  Tel. 8 612 87316, 8 614 17269.

Laukiame Jūsų!

Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro informacija

Nuotraukoje: Globos centro veikla, jo idėjos artimos ir Trakų rajono savivaldybės merui A. Šatevičiui (pirmas iš dešinės), su šeima dalyvavusiam rugsėjo 10 dieną surengtame centro renginyje.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image