*alt_site_homepage_image*

Tautodailininkės Giedrės Balandytės-Kazokienės karpinių paroda Trakuose

Naujienos

Trakų viešosios bibliotekos skaityklą papuošė tautodailininkės Giedrės Balandytės-Kazokienės karpinių paroda.

Giedrė Balandytė-Kazokienė – tautodailininkė, grafikos dizainerė, gimusi 1984 m. Kaune. Baigusi mokslus Kauno taikomosios dailės mokykloje, juos tęsė Kauno kolegijoje, Justino Vienožinskio menų fakultete, Grafinio dizaino katedroje. Tautodailės menu susidomėjo gimus dukrai 2012 m.

Nuo 2017 m. aktyviai dalyvavusi daugiau kaip 20 parodų, iš kurių – keturios personalinės. Meninis interesų laukas įvairus, siejamas ne tik su tautodaile, bet ir su grafine raiška. Tačiau ypatingas dėmesys kreipiamas į karpinių meną. Jos darbai yra sulaukę didelio susidomėjimo. Autorės žodžiais karpiniai – tai iš menininkės širdies gelmių, iš vidinio pačios autorės suvokimo išplaukiantys vaizdiniai, persipynę su daina ir pateikti simbolių kalba. Darbai su dideliu entuziazmu yra perkami ir privačių asmenų. O autorės veikla yra įvertinta įvairiais diplomais ir padėkomis.

Nuo 2018 m. Giedrė Balandytė-Kazokienė yra Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė. Pasitelkdama savo kūrybą, autorė kviečia parodos lankytojus interpretuoti ir skaitant simbolius atrasti ką nors tinkamo ir sau.

Karpinių parodą Trakų viešojoje bibliotekoje kviečiame aplankyti iki kovo 4 d.

Kristina Serapinienė

Trakų viešosios bibliotekos Suaugusių vartotojų skyriaus vedėja

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image