*alt_site_homepage_image*

Trakai – kalėdinių žvaigždžių miestas: kviečiame jungtis prie iniciatyvų!

Naujienos

Šiemet kalėdiniu periodu numatoma daug renginių ir veiksmo mieste, ypač pėstiesiems pritaikytoje Karaimų gatvėje: priešais Trakų Salos pilį esančioje apžvalgos aikštelėje visą žiemą veiks čiuožykla, Trakų meno mokykloje vyks kūrybinės dirbtuvės „Kalėdų fabrikas“, Karaimų gatvėje šurmuliuos mugė.

Miestiečius, o ypač mažuosius, nudžiugins klajojantis Kalėdų Senelio paštas, kiekvieną savaitgalį pakviesiantis vis į kitą miesto erdvę. O Trakų kultūros ir meno centras savo renginiuose tikrai pasistengs kiekvieną užkrėsti Kalėdų nuotaika!

  • Artėjant kalėdiniam laikotarpiui, kviečiame Trakų miesto gyventojus, švietimo įstaigas, verslininkus kartu puošti savo įstaigas ir namus – aplinką – kalėdinių žvaigždžių tema tam, kad miestas įgytų savitą ir darnią reikšmę. Lai kiekviename lange, lauko dekoracijose įsižiebia žvaigždės, sukuriančios pačią šilčiausią Kalėdų nuotaiką. Paliekame kalėdinių žvaigždžių viziją Jūsų kūrybiškumui.
  • Kad miestas virstų jaukiu ir žėrinčiu Kalėdų miesteliu, šiemet numatome įgyvendinti naują Kalėdų eglių alėjos idėją Karaimų gatvėje. Kviečiame visas švietimo įstaigas, įmones, organizacijas, bendruomenes dalyvauti iniciatyvoje ir paruošti eksponuoti savo žvaigždėmis nušvitusią eglutę ar kalėdinę instaliaciją. Registruotis galima iki lapkričio 18 d., o eglutes pastatyti nurodytose vietose bus galima iki lapkričio 28 d. Jūsų Kalėdų eglutės įsižiebs kartu su pagrindine miesto egle gruodžio 1 d., sukurdamos nepakartojamą kalėdinę pasaką. Registracijos metu nurodykite eglutės aukštį, plotį, iš ko ji pagaminta ir kitus techninius ypatumus. Išsamesnę informaciją teikia Trakų rajono savivaldybės mero patarėja Evelina Kislych-Šochienė tel. +370 646 66 793, el. p. evelina.sochiene@trakai.lt
  • Taip pat kviečiame visus verslininkus ir amatininkus prisijungti prie kalėdinės mugės ir gruodžio savaitgaliais savo prekybą perkelti į Karaimų g., nudžiuginant miestiečius ir svečius savo kurta produkcija, suvenyrais, sušildant šilta arbata, skanėstais ir meduolių kvapu. Dėl mugės dalyvių registracijos ir išsamesnės informacijos kreiptis į Trakų seniūniją tel. (8 528) 55 730, el. p. trakai@trakai.lt.

Mums labai svarbus bendradarbiavimas ir kiekvieno indėlis. Jei turite idėjų ir norite prisidėti pasiūlymais ar veiklomis prie Kalėdų nuotaikos mieste kūrimo, būtinai susisiekite iki lapkričio mėnesio ir kartu paverskime Trakus kalėdinių žvaigždžių miestu!

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image