*alt_site_homepage_image*

Trakų ligoninė pradeda teikti specializuotas skausmo diagnostikos ir gydymo paslaugas

Naujienos

Trakų ligoninės skausmo diagnostikos ir gydymo kabinete, įsikūrusiame Mindaugo g. 13, pradedamos teikti ambulatorinės ir dienos stacionaro specializuotos skausmo gydymo paslaugos.

„Reaguodami į gaunamus pacientų prašymus, priėmėme sprendimą Trakų ligoninėje įkurti skausmo diagnostikos ir gydymo kabinetą. Jame bus konsultuojami ir gydomi pacientai su įvairiais lėtinio skausmo sindromais, kurių nepavyksta kontroliuoti kitais būdais,“ – teigia Trakų ligoninės direktorė Dangutė Mikutienė.

Šias paslaugas teikianti gydytoja Janina Buterlevičiūtė, kuri turi didelę patirtį skausmo diagnostikos ir gydymo srityje, akcentuoja, kad kai žmogus kenčia skausmą, prastėja jo gyvenimo kokybė, nes skausmas sekina.

 „Nė vienas žmogus neturi kentėti skausmo, todėl individualiai parinkti metodai ir procedūros skausmo gydymui padeda grąžinti žmogui gyvenimo džiaugsmą. Tuomet ir mums malonu matyti rezultatą, “ – sako gydytoja.

Ką šios paslaugos apima?

Pirmiausia pacientas konsultuojamas, tuomet gydytojas įvertina skausmą sukėlusias priežastis, diagnozuoja skausmo sindromus, peržiūri anksčiau taikytą gydymą vaistais, reabilitaciją, jei reikia, koreguoja gydymą. Jeigu skausmo numalšinti nepavyksta įprastinėmis priemonėmis, taikomos invazinės procedūros.

Kaip užsiregistruoti į konsultaciją?

Siuntimą šioms procedūroms skiria šeimos gydytojas arba gydytojas specialistas, kurios yra nemokamos.  Pacientai skausmo diagnostikos ir gydymo procedūroms kviečiami registruotis VšĮ Trakų ligoninės registratūroje ir telefonu 8 (528) 55 863.

Trakų ligoninės informacija

Nuotraukoje: Trakų ligoninėje skausmo gydymo paslaugas teiks gydytoja Janina Buterlevičiūtė. 

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image