*alt_site_homepage_image*

Trakų pradinėje mokykloje – lietuvių kalbos šventė

Naujienos

Gegužės 7-ąją – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną – Trakų pradinėje mokykloje tradiciškai vyko 4-ų klasių mokinių diktanto konkursas „Aš moku rašyti“ ir lietuvių kalbos viktorina.

Renginyje dalyvavo Trakų rajono švietimo įstaigų, Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos bei Vilniaus Medeinos pradinės mokyklos komandos.

Kol vieni susikaupę rašė lietuvių kalbos diktantą, kiti komandų nariai aktyviai atliko užduotis lietuvių kalbos viktorinoje, o lydintys mokytojai dalijosi savo įžvalgomis diskutuodami apie ugdymo sunkumus ir galimybes prie apvaliojo stalo.

Lietuvių kalbos viktorinoje 1-ąją vietą laimėjo Trakų pradinės  mokyklos komanda: Barbora Ulčinaitė, Kasparas Zurlys ir Vaiva Šiaudinytė! 2-ąją vietą pelnė komanda iš Vilniaus Medeinos pradinės mokyklos, o 3-iąją – Lentvario pradinės mokyklos komanda. Diktanto konkurse 1-ąją vietą laimėjo mokinys iš Vilniaus Medeinos pradinės mokyklos, o 2-ąją vietą dalijosi net 3 mokiniai: iš Aukštadvario mokyklos-darželio „Gandriukas“, Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos bei Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos. 3-ioji vieta atiteko Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos mokiniui. 

Visus konkursų dalyvius mokyklos direktorė apdovanojo mokyklos įsteigtomis dovanėlėmis bei padėkomis, o jaunieji mokyklos dainorėliai ir šokėjai pasveikino dainuodami ir šokdami.

Dėkojame visiems dalyviams, juos ruošusiems mokytojams ir sakom:„Iki susitikimo kitais metais!“

Sandra Stasiūnaitė Luskevičienė

Trakų pradinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja

Nuotraukoje: Diktanto konkurso  „Aš moku rašyti“ ir lietuvių kalbos viktorinos dalyviai. 

Trakų pradinės mokyklos nuotr. 

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image