*alt_site_homepage_image*

Trakų rajone paminėtas Lietuvos narystės NATO 20-metis

Naujienos

Šiandien, kovo 29 dieną, Trakų rajone vyko Lietuvos narystės Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje (NATO) 20-mečiui skirti renginiai.

Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, vicemerai Jolanta Abucevičienė ir Jonas Kietavičius, tarybos nariai, administracijos direktorė Dovilė Daudaitė rajono gyventojus sveikino dalyvaudami Trakų kultūros ir meno centro aikštėje surengtame minėjime ir iškilmingame vėliavų pakėlime. Lietuvos Respublikos Seimo narė Edita Rudelienė priminė, kad mūsų narystė šioje organizacijoje yra ne tik saugios ateities garantas, bet ir tam tikra atsakomybė būti aktyviais ir pilietiškais.

Salvėmis pasveikinę Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės 804-osios (Trakų–Elektrėnų) kuopos kariai savanoriai susirinkusiesiems pristatė karių naudojamą ginkluotę ir ekipuotę.

Lentvariečiai buvo pakviesti į interaktyvų renginį „20 metų sėkmės NATO“. Meras Andrius Šatevičius, tarybos nariai dalyvavo Lentvario kultūros centre vykusioje jaunimo diskusijoje su NATO jaunimo politikos ambasadoriumi, skaitmeninio turinio kūrėju Pauliumi Mikolaičiu (Paul de Miko).

Rūdiškių gyventojai iš Rūdiškių kultūros centro leidosi į kelionę „Kartu su NATO“. Bijūnų universaliame daugiafunkciame centre buvo atidaryta Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ir NATO 20-mečiui skirta vaikų ir suaugusiųjų piešinių paroda. Rykantų universalaus daugiafunkcio centro lankytojai susirinko į istorinio dokumentinio filmo peržiūrą.

Šiai progai skirti renginiai, viktorinos, parodos, susitikimai surengti ir Trakų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos padaliniuose.

 

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Minėjimo Trakų kultūros ir meno centro aikštėje dalyviai, 2024 m. kovo 29 d. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image