*alt_site_homepage_image*

Trakų rajono savivaldybė palaiko #Vote16 iniciatyvą

Naujienos

Šiandien, vasario 26 d., Trakų rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) prezidentas Umberto Masi, tarptautinių reikalų koordinatorius Julius Janulevičius ir jaunimo informavimo ir konsultavimo paslaugų koordinatorė Liveta Kazlauskaitė.

Susitikę su Trakų rajono savivaldybės meru Andriumi Šatevičiumi ir jo komanda, LiJOT atstovai pristatė #Vote16 kampaniją. Po bendros diskusijos LiJOT sulaukė pritarimo ir patvirtinimo, kad meras Andrius Šatevičius palaiko siūlymą įteisinti balsavimą nuo 16 metų savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose Lietuvoje.

#Vote16 yra pasauliniu mastu vykdoma advokacijos kampanija, siekianti, kad konkrečios valstybės gyventojas galėtų balsuoti rinkimuose nuo 16 metų. LiJOT siekis – įteisinti balsavimą nuo 16 metų savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose Lietuvoje, siekiant ugdyti jaunų žmonių pilietinę atsakomybę, kelti aktyvumą rinkimuose, taip pat suteikti galimybę įsitraukti į politinių sprendimų priėmimą.

Plačiau apie #Vote16 galite pasiskaityti čia: https://lijot.lt/vote16/.

 

Auksė Podrezaitė,

Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė

Nuotraukoje (iš kairės): Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos jaunimo informavimo ir konsultavimo paslaugų koordinatorė Liveta Kazlauskaitė, prezidentas Umberto Masi, Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Auksė Podrezaitė, meras Andrius Šatevičius, mero patarėja Evelina Kislych-Šochienė, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos jaunimo tarptautinių reikalų koordinatorius Julius Janulevičius. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image