*alt_site_homepage_image*

Trakų rajono savivaldybėje posėdžiavo jaunimas

Naujienos

Gegužės 20 dieną Trakų rajono savivaldybės administracija kvietė Trakų rajono švietimo ir ugdymo įstaigų mokinių tarybų atstovus dalyvauti tęstiniuose mokymuose „Moksleivių savivaldų stiprinimas“. Mokymuose dalyvavo mokinių tarybų atstovai, atvykę iš skirtingų rajono kampelių. Susirinkusius moksleivius sveikino vicemeras Jonas Kietavičius.

Mokymų metu buvo siekiama stiprinti Trakų rajono savivaldybės mokinių tarybas, sukurti jaunimo tarpusavio bendradarbiavimo galimybes ir ryšį su jaunimo politikos veikėjais rajone. Taip pat buvo pristatoma Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos veikla.

Mokymai buvo tęstinė š. m. kovo 5 d. organizuotos Trakų rajono jaunimo organizacijų konferencijos „Jaunimo į(si)traukimas: iššūkiai ir galimybės“ dalis. Mokymus vedė ilgametę patirtį jaunimo politikos srityje turintis lektorius, tyrėjas Marius Ulozas.

Auksė Podrezaitė

Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė

Nuotraukoje:  Mokymuose dalyvavo mokinių tarybų atstovai, atvykę iš skirtingų rajono kampelių. Susirinkusius moksleivius sveikino vicemeras Jonas Kietavičius (stovi iš kairės).

Sigitos Nemeikaitės nuotr. 

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image