*alt_site_homepage_image*

Trakuose paminėta Medicinos darbuotojų diena

Naujienos

Rajono medikų šeima išskirtinai, įžengdama į naują veiklos etapą, šiandien paminėjo tradicinę Medicinos darbuotojų dieną. Nuo balandžio 30 dienos rajono medicinos įstaigos veikia reformuotos.

Rajono medikų bendruomenės nariai susirinko į vakarą ne tik paminėti savo profesinę šventę, bet drauge –  į iškilmingą Trakų rajono savivaldybės sveikatos centro atidarymo renginį. Būtent šiandien pradėjo veikti Trakų sveikatos centras su Rūdiškių, Onuškio ir Aukštadvario padaliniais. Be to, rajono įstaigų tinkle veikia Trakų pirminės sveikatos priežiūros centras ir Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė, centro veikloje dalyvausiantys pagal bendradarbiavimo sutartį.

„Trakų Galvėje“ susirinkusius medikus pasveikino Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius ir vicemeras Jonas Kietavičius, pastebėję vykstančių pokyčių svarbą, medikų visuomenei palinkėję stiprybės sunkiame, bet kilniame darbe saugant brangiausią žmonių turtą – sveikatą. Jie nuoširdžiai  dėkojo medikams už profesionalumą ir pasišventimą profesijai, kai jų pagalba gelbsti ir fizinę, ir emocinę žmonių gerovę. 

Medikų pagerbimo vakare taip pat dalyvavo rajono savivaldybės administracijos direktorė Dovilė Daudaitė, mero komandos nariai.

Trakų sveikatos centro direktorei Dangutei Mikutienei buvo įteikta nauja jos vadovaujamos įstaigos lentelė, žyminti naują kupiną iššūkių ir lūkesčių laiką. 

Šventiniame vakare įteikti padėkos raštai medikų bendruomenės atstovams. Ypač šiltai įvertintas reorganizuotų bei didelę profesinę patirtį turinčių medikų indėlis į rajono sveikatos sistemą. 

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Padėkos raštu apdovanota Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės slaugytojo padėjėja Greta Janukevičiūtė su meru Andriumi Šatevičiumi(iš kairės) ir vicemeru Jonu Kietavičiumi. 

Sigitos Nemeikaitės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image