*alt_site_homepage_image*

Trakuose paminėta Pasaulinė meno diena

Naujienos

Balandžio 15 dieną Trakų kultūros ir meno centro aikštėje buvo paminėta Pasaulinė meno diena bei nuskambėjo projekto „Opera“ pradžios akordai. Ją skelbė Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro operos solistas Liudas Mikalauskas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentė Virginija Bartušytė, džiazo virtuozas trimitininkas Valerijus Ramoška. Toliau opera keliaus į Lentvarį, Dusmenis, Onuškį bei skambės Trakuose.

Meno dienos proga Trakų rajono savivaldybės vicemerė Jolanta Abucevičienė ir Seimo narė Edita Rudelienė sveikino susirinkusius bei apdovanojo dešimt ir dvidešimt metų dirbančius vienoje įstaigoje kultūros darbuotojus. Seimo narė padėkos raštu apdovanojo Trakų kultūros ir meno centro direktorės pavaduotoją  Indrę Mateuss. Taip pat sveikinimo žodžius skyrė Seimo narys, Kultūros komiteto narys Kęstutis Vilkauskas, Trakų kultūros ir meno centro direktorė Joana Giedraitytė, Trakų viešosios bibliotekos direktorė Danguolė Banevičienė. 

Be to šią šventinę dieną vyko moksleivių susitikimas su L. Mikalausku. Pasitelkus vaizdo ir muzikos priemones, atlikėjas vaizdingai papasakojo apie Lietuvos operos pradininką Kiprą Petrauską. Susitikime dalyvavo Trakų gimnazijos bei Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos moksleiviai ir pedagogai. 

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems bei tikimės visus pamatyti kituose kultūros centro renginiuose.

Viktorija Šamatovičienė

Projekto „Opera“ vadovė, Trakų kultūros ir meno centro kultūros renginių organizatorė

Nuotraukoje: Balandžio 15 dieną Trakų kultūros ir meno centro aikštėje buvo paminėta Pasaulinė meno diena bei nuskambėjo projekto „Opera“ pradžios akordai.

Aleksandro Aziulevičiaus nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image