*alt_site_homepage_image*

Ugniagesiai vykdė prevencinę akciją  „Daugiabučiai namai be gaisrų“

Naujienos

Vasario 7 dieną Lentvario seniūnijoje Trakų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba vykdė naujai įsibėgėjusią prevencinę akciją „Daugiabučiai namai be gaisrų“. Šios akcijos tikslas – gerinti daugiabučių namų gyventojų butų gaisrinę saugą, suteikti gyventojams konsultacijas ir praktinius patarimus saugios aplinkos ir saugaus buto klausimais.

Lankantis gyventojų butuose, gyventojams buvo priminta autonominių dūmų detektorių įsirengimo svarba, duoti patarimų, kaip ir kokiose vietose juos įsirengti, atkreiptas dėmesys į elementų keitimo laiką, akcentuotos rūkymo namuose grėsmės, patariama dėl tinkamo elektros įrangos įrengimo ir eksploatavimo. Taip pat suteiktos konsultacijos kitais aktualiais gaisrinės saugos klausimais.

Vykdant akciją, pastebėti gaisrinės saugos taisyklių pažeidimai: evakuacijos keliai užkrauti daiktais ar apstatyti vazonais, užrakinti avariniai liukai. Deja, aplankytuose butuose tik 30 proc. gyventojų buvo įsirengę autonominius dūmų detektorius.

Dėl gaisro, nusinešusio žmogaus gyvybę, Trakų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba lankė ir sodų bendrijas Valų kaime.

Šios akcijos tikslas – stiprinti gyventojų sąmoningumą patiems pasirūpinti savo saugumu įsigyjant autonominius dūmų detektorius ir gaisrinės saugos priemones.

Akcijos metu aplankytose sodų bendrijose buvo iškabinti informacinio pobūdžio skelbimai.

Trakų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image