*alt_site_homepage_image*

Vaiko dieną – susitikimas su meru ir įspūdžiai iš Alanijos

Naujienos

Ilgametis Trakų miestas partneris  Alanija per mūsų rajono vaikus siunčia linkėjimus iš saulėtos Turkijos !

Simboliška, kad linkėjimai ir puikūs įspūdžiai iš Alanijos Trakų rajono savivaldybės merą  Andrių Šatevičių šiandien pasiekė minint Vaiko dieną ir juos perdavė Rūdiškių vaikai. Šiandien jų grupė, viešėjusi Alanijoje, kartu su vadove Auguste-Gaidyte-Palaitiene ir Rūdiškių gimnazijos direktore Brone Aliukoniene dalijosi viešnagės įspūdžiais.     

Tai išties įsimintina kelionė vaikams – galimybė pažinti pasaulį, pabendrauti su skirtingų kultūrų bendraamžiais, parodyti, kuo mes patys turtingi ir įdomūs.  

Rūdiškių kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro kolektyvo ,,Griciukas“ nariai atstovavo mūsų rajonui Alanijoje vykusiame Nacionalinio suvereniteto ir vaikų dienai skirtame festivalyje. Tai kasmet vykstanti didelė vaikų talentų šventė, kurioje atsiskleidžia įvairių tautų kultūros ir talentingi jaunieji atlikėjai. Rūdiškiečių atliekami lietuvių liaudies šokiai ir dainos įsiliejo  į gražios šventės pynę ir dovanojo saulėtai Turkijai širdies šilumą.

Alanija, ilgametis tarptautinis miestas partneris Turkijoje, į šiuos festivalius kasmet pasikviečia vaikų iš Trakų rajono savivaldybės.  

Meras su jaunaisiais Trakų rajono kultūros ambasadoriais pasidalijo mintimis apie savo darbą, ankstesnę veiklą dirbant su vaikais ir jaunimu, parodė ir leido pajusti mero regalijų – grandinės – svorį, įteikė suvenyrų prisiminti šiam šiltam, jaukiam susitikimui. 

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Vaiko dieną meras Andrius Šatevičius(antras iš kairės) bendravo su Rūdiškių gimnazijos vaikais ir  išgirdo jų įspūdžius iš viešnagės Alanijoje.

Sigitos Nemeikaitės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image