*alt_site_homepage_image*

Vasaros stovykla Rūdiškių gimnazijoje: naujos žinios ir puikūs įspūdžiai

Naujienos

Rūdiškių gimnazijoje kasmet organizuojama vaikų vasaros poilsio stovykla visada praplečia jų akiratį, praturtina geromis emocijomis. Siekiama vaikų laisvalaikį organizuoti taip, kad jis būtų kuo įdomesnis, turiningesnis, kad vaikai galėtų smagiai pabendrauti su įvairiais žmonėmis, įgyti naujų patirčių ir žinių. Todėl ir šiais metais gimnazija dalyvavo Trakų rajono savivaldybės vaikų socializacijos projekte ir birželio 10–14 d. organizavo vaikų vasaros atostogų stovyklą „Saulutė“. Šiais metais programa buvo rengiama orientuojantis į sveikos gyvensenos įgūdžių ugdymą, gilinant esamas vaikų žinias apie sveikatos saugojimo ir stiprinimo būdus.

Stovykloje vaikams buvo sudaryta galimybė dalyvauti įvairiuose praktiniuose užsiėmimuose, pažintinėse edukacijose. Stovyklautojai dalyvavo prevencinėse paskaitose apie sveiką gyvenseną, gilino žinias apie sveikos gyvensenos įpročius, susipažino su sveikos mitybos principais, fizinio aktyvumo reikšme žmogaus sveikatai. Varžėsi sportinėse varžybose, estafetėse, žaidimuose.

Stovyklautojai vyko į sporto pramogų centrą Trakuose „Kišenė“, kur mokėsi žaisti boulingą. Lankėsi žirgyne. Edukacijos „Pažink žirgą“ metu sužinojo daug negirdėtų faktų apie žirgus, jų priežiūrą. O pats smagiausias dalykas, be abejo, buvo jodinėjimas. Beveik visi vaikai nepabijojo ir išbandė balną. Taip pat mokiniai lankėsi Trakų rajono Policijos komisariato saugaus eismo klasėje, kur susipažino su policininko profesija, atnaujino žinias apie saugų eismą, aplankė policijos muziejų, apžiūrėjo automobilių parką, patalpas.

Vilniaus vaikų ir jaunimo centre „Hobiverse“ stovyklautojai dalyvavo edukacijoje „Leonardo plaukimo pamokėlės“.  Energingos ir puikiai išmanančios savo darbą trenerės nepaliko nė vieno vaiko abejingo: visi noriai judėjo, jaukinosi vandenį, išbandė save, patobulino turimus plaukimo įgūdžius. O gimnastikos studijoje Lentvaryje stovyklos dalyviai galėjo pasportuoti neįprastoje aplinkoje su netradicine įranga.

Džiugu, kad užsibrėžtas tikslas buvo įgyvendintas. Paskutinę dieną stovyklautojai aptarė veiklas ir įsivertino: ką nauja sužinojo, išmoko, ką pamatė, nuveikė. Vaikai akcentavo, jog labai greitai ir įdomiai prabėgo dienos stovykloje. Mokinukai puikiai praleido laiką mėgaudamiesi kruopščiai jiems suplanuota programa. Kiekvieną dieną vaikai patyrė daug gerų emocijų ir įspūdžių, įgijo naujų žinių. Atsisveikindami visi palinkėjome vieni kitiems geros ir saugios vasaros.

Angelina Jalynskaja 

Stovyklos koordinatorė

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image