*alt_site_homepage_image*

Verslo diena Trakų rajono savivaldybėje

Naujienos

Trakų rajono savivaldybė tęsia tradiciją ir gruodžio 6 dieną organizuoja Verslo dieną. Kviečiame registruotis ir dalyvauti renginiuose.

Šiemet Verslo dieną vyks mokymai abiturientams „Atrask verslumo kodą“, bus pristatomi pranešimai turizmo sektoriaus atstovams – „Ko ieško turistas – paslaugos ar pramogos?“ ir verslininkams – „Vadovo atmintinė siekiant rezultato“. Pranešimus skaitys Vilniaus verslo kolegijos ir Vilniaus universiteto Tarptautinės verslo mokyklos lektorės. Taip pat apie komunikaciją, kuri atneša pinigus, kalbės turizmo komunikacijos specialistas, „We love Lithuania“ portalo įkūrėjas Simonas Rudaminas.

Šįkart meras Andrius Šatevičius kviečia turizmo sektoriaus atstovus, verslininkus ir ūkininkus dalyvauti diskusijose ir aptarti jiems svarbius klausimus, problemas, pastebėjimus, ragina svarstyti apie galimą tolesnį savivaldos ir verslo, ūkio, turizmo sektorių bendradarbiavimą siekiant rezultato.

„Tęsiame tradicinį ir pamiltą Trakų rajono savivaldybėje Verslo dienos renginį, nes šie susitikimai su verslo atstovais, ūkininkais mums labai svarbūs. Šiemet numatyta keletas įdomių mokymų ir susitikimų, tad kviečiu ne tik verslininkus, bet ir abiturientus bei visus norinčius jungtis ir dalyvauti! Taip pat ir mano inicijuojamose diskusijose pasikalbėti apie tai, kas svarbu“, – kalbėjo meras Andrius Šatevičius.

Registracija į renginius el. paštu evelina.sochiene@trakai.lt, tel. +370 646 66793.

 

Trakų rajono savivaldybės informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image