*alt_site_homepage_image*

Vyksta registracija į 2024 m. II pusmečio Jaunimo savanoriškos tarnybos vietas

Naujienos

Jaunimo reikalų agentūra paskelbė registraciją į Jaunimo savanoriškos tarnybos programos 2024 m. II pusmečio vietas. Registracija atidaryta visose Lietuvos savivaldybėse. 

Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) – tai intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., kurios metu jaunuoliai ne mažiau kaip 35 val. per mėnesį savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje, mokosi įveikti sunkumus, apmąstyti patirtį bei įvardyti išmokimus, suformuluoti tobulėjimo kryptis.

Trakų rajono savivaldybėje veikia šios akredituotos priimančios organizacijos: Trakų rajono jaunimo turizmo ir laisvalaikio centro filialai (Lentvario jaunimo centras, Trakų atvira jaunimo erdvė, Aukštadvario atvira jaunimo erdvė), Lentvario kultūros centras, Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centras,  Lentvario parapijos „Carito“ vaikų ir paauglių dienos centras „Akimirka“, Dzūkijos–Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijos Aukštadvario regioninio parko grupė, VšĮ Rykantų paštas.

Registracija vykdoma nuo gegužės 13 d. iki birželio 13 d. 10 val. Programos vietų skaičius ribotas, o  dalyviai į programą yra pakviečiami pagal registracijos datą ir laiką. Registracijos anketą rasite čia: https://jst.jra.lt/registracija-tapti-savanoriu. Pažymime, kad su užsiregistravusiais kandidatais susisiekiama vidutiniškai per 2 savaites nuo registracijos uždarymo datos. Jei jau registravotės į programą, bet joje nedalyvavote, antrą kartą registruotis nereikia. Tokiu atveju susiekite su savo mentoriumi arba JST programos vadove.

Daugiau apie programą čia: https://jra.lt/jaunimui/dalyvauk/registracija-i-jst. Jei atsakymų nerandate, rašykite ar skambinkite JST programos vadovei Vilijai Milčiūtei (el. p. vilija.milciute@jra.lt,  tel. +370 658 31634).

 

Auksė Podrezaitė,
Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image