Iš viso rezultatų:

Galvės Jazz fiestos laivas išplaukia į pirmąją muzikinę kelionę

2019-06-20
Galvės Jazz fiestos laivas išplaukia į pirmąją muzikinę kelionę

 

 

Tradicinis, antrąjį dešimtmetį vykstantis džiazo koncertų ciklas Galvės Jazz fiesta kviečia į pirmąjį koncertą birželio 22 d. 19.30 val.


 

 

Tai – unikalus džiazo projektas, kai gyvai atliekama žymiausių šalies džiazo kūrėjų ir atlikėjų muzika skamba plaukiančiame laive Galvės ežere. 

Šįkart laive gros jaunos, bet jau gerai žinomos džiazo atlikėjos Eglės Petrošiūtės suburta grupė Eglė Petrošiūtė & DUTCH JAZZ TRIO !

Eglė Petrošiūtė – džiazo vokalistė, aranžuotoja ir kompozitorė, jau septynerius metus gyvenanti Nyderlanduose. Merginos balsas jau skambėjo ne tik daugybėje džiazo scenų Olandijoje ir Baltijos šalyse, bet ir Vengrijoje, Rusijoje, Vokietijoje, Belgijoje, o neseniai - ir Brazilijoje. Po geriausiu įvertinimu užbaigtų magistro studijų Amsterdame Eglė pagaliau atsiveža į Lietuvą grupę, kuri iš tiesų yra jos didžiausios svajonės išsipildymas.

Atsidūrus Amsterdame Eglei pavyko suburti tris vienas ryškiausių jaunų Olandijos džiazo žvaigždžių bendrai kūrybai. Timothy Banchet – tai pianistas, augęs įrašų kolekcininkų šeimoje, ketverių metukų ėmęs nepailstančiai bandyti sugroti tai, ką girdėjo įrašuose, o šiandien jau koncertavęs su tokiais atlikėjais kaip Phillip Harper ir John Marshall. Matheus Nicolaiewsky – unikalaus talento kontrabosininkas virtuozas, neseniai įrašęs albumą su pačiu Peter Bernstein. Tim Hennekes – 22-jų metų būgnininkas, laimėjęs olandų nacionalinio masto „Išskirtinio talento“ apdovanojimą (Outstanding Talent Award). Apie šį būgnininką jau sukurtas dokumentinis filmas.

Muzikos, kurią kuria grupė, šaknys – tradiciniame džiaze, tačiau po kiek ieškojimų ir modernumo prieskonių skambesys tapo šviežias ir šiuolaikiškas. Repertuare – Eglės dainos, instrumentininkų kompozicijos, kurias ji interpretuoja balsu, ir taip pat ne kartą girdėti džiazo kūriniai, praturtinti kūrybingųjų grupės narių idėjomis ir improvizacijomis. Kartu grupė Nyderlanduose koncertuoja jau dvejus metus, o birželio pabaigoje pagaliau atvyksta į Eglės gimtinę – Lietuvą.

Galvės Jazz fiestos laivas išplaukia iš Karališkojo sodo prieplaukos(Karaimų g. 57).

Bilietų galima įsigyti:

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/egle-petrosiute--dutch-jazz-trio-288639/?fbclid=IwAR3VAaC85UzizDFSNJCeaCEk8LDIUJJIjExaRXo6_hh9mnO54z623acCOTI

Atgal
Projekto vertė
Projekto laikotarpis