Iš viso rezultatų:

Šeimų sporto šventė: ir varžybos, ir pramoga

2019-06-20
Šeimų sporto šventė: ir varžybos, ir pramoga

 

 

Birželio 15 d. Paramos šeimai ir vaikams centre rinkosi stipriausios ir ištvermingiausios šeimos, siekdamos kartu aktyviai praleisti dieną ir išmėginti jėgas komandinėse šeimų rungtyse.


 

 

Šeimų sporto šventė organizuojama ketvirtus metus iš eilės ir skirta paminėti Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Šiais metais į rungtis užsiregistravo 19 komandų-šeimų, šventėje dalyvavo 107 asmenys.

Šventės pradžioje aerobikos užsiėmimų instruktorė ir kalanetikos mokytoja Vilma Puišienė padėjo dalyviams pasirengti rungtims, pravesdama pramankštą. Šeimų komandos galėjo pasirinktinai varžytis 8 rungtyse, kurios buvo skirstomos pagal vaikų amžiaus grupes: linksmosios estafetės, pagalvių tinklinis, krepšinio rungtis ,,Taiklioji ranka“, smiginis, mini futbolas, žaidimai ,,Memo“, ,,Pagriebk totemą“ ir ,,Pagauk juoką“.

Dalis sporto rungčių reikalavo iš dalyvių vikrumo ir ištvermės, kita dalis – taiklumo ir atidumo. Norintys pailsėti nuo sportinių rungčių laiką leido kūrybinių dirbtuvių erdvėje. „Maisto manija“ šventės dalyviams jėgas padėjo atgauti vaišindama dešrainiais. Netrūko saulės ir kaitros, tačiau dalyvių varžybinis azartas vedė iki pergalių.

Šventės pabaigoje sporto rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis bei rėmėjų prizais, kuriuos įsteigė Trakų rajono savivaldybės administracija ir Narkotikų kontrolės ir narkomanijos prevencijos komisija, ,,Trasalis – Trakai Resort & SPA“, Boom‘sės studija, ,,AJ šokoladas“, ,,W‘sup“, ,,Baidaristas.lt“, ,,Le Vivier“, ,,CopyPro“, UAB,,Sorbum Group“, Trakų krašto tradicinių amatų centras, UAB ,,Delfi“, ,,Sony“. Šventės dalyvius kanelėmis vaišino Viktorija Jakimavičienė.

Mes džiaugiamės, kad dalyvių kasmet vis daugėja, o dalis šeimų tęsia tradiciją dalyvaudamos nebe pirmą kartą. Smagu stebėti ne tik vaikų, bet ir tėvelių entuziazmą ir motyvaciją nugalėti. Ačiū dalyviams už geras emocijas bei tikimės šventėje susitikti kitais metais.
 

Aušra Lučinskaitė 
Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro 
 direktoriaus pavaduotoja

Renaldos Banuškevičienės nuotr.

Atgal
Projekto vertė
Projekto laikotarpis