*alt_site_homepage_image*

„Trakiečio kortele“ jau gali naudotis ir vaikai

Tausojant aplinką ir skatinant dažnesnį gyventojų naudojimąsi viešuoju transportu, prieš metus buvo pradėta „Trakiečio kortelės“ iniciatyva ir Trakų miesto bei rajono gyventojams pasiūlytos nemokamos kelionės autobusais visoje savivaldybės teritorijoje. Atsižvelgus į gyventojų poreikius ir pageidavimus, nuo 2023 m. balandžio „Trakiečio kortelę“ jau gali įsigyti ir naudoti nepilnamečiai nuo 7 metų, kurių gyvenamoji vieta deklaruota Trakų rajono savivaldybėje.

„Trakiečio kortele“ gali naudotis asmuo, deklaravęs gyvenamąją vietą Trakų rajono savivaldybės teritorijoje ne anksčiau kaip po dviejų savaičių nuo deklaravimo dienos ir sumokėjęs vienkartinį kortelės įsigijimo mokestį. Už nepilnametį asmenį Trakų turizmo informacijos centre (Karaimų g. 41, Trakai) arba Trakų autobusų stoties kasoje (Vytauto g. 90, Trakai) kortelę gali įsigyti jo tėvai, įtėviai, globėjai ar rūpintojai.

Įsigyta „Trakiečio kortelė“ turi būti aktyvuojama. Jeigu nepilnametis naudojasi el. bankininkyste, kortelę galima aktyvuoti į mobilųjį įrenginį atsisiuntus programėlę „Trakiečio kortelė gyventojams“. El. bankininkyste nesinaudojančio nepilnamečio kortelė aktyvuojama seniūnijoje, kuriai priskiriama jo gyvenamoji vieta. Nepilnamečio asmens vardu seniūnijoje kortelę gali aktyvuoti jo įstatyminiai atstovai. Mobiliąja programėle arba seniūnijoje aktyvuojamos ir suaugusiųjų turimos kortelės.

Trakų rajono savivaldybės administracijai priėmus sprendimą, 2022 metais aktyvuotų „Trakiečio kortelių“ galiojimas nemokamai pratęsiamas 2023 metams, o apie tai kortelių turėtojai informuojami žinute arba elektroniniu laišku.

Džiaugiamės sėkminga „Trakiečio kortelės“ iniciatyva – jau daugiau nei 2 219 Trakų rajono savivaldybės gyventojų naudojasi „Trakiečio kortelės“ teikiamomis nuolaidomis ir lengvatomis. Nuolat daugėja prie šios gražios iniciatyvos prisidedančių įmonių ir organizacijų, šiuo metu jų yra šešiolika. Šiemet kortelės turėtojams bus taikomos nuolaidos ir kempinge „Slėnis“ bei Trakų kultūros rūmų organizuojamiems renginiams.

Trakų rajono savivaldybės informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image