Iš viso rezultatų:

Trakuose – pirmasis šalyje tarptautinis estetinės mezoterapijos kongresas

2019-06-20
Trakuose – pirmasis šalyje tarptautinis estetinės mezoterapijos kongresas

 

 

Trakuose sėkmingai veikianti Sveikatos ir grožio akademija šiandien atidarė mūsų šalyje pirmąjį tarptautinį estetinės mezoterapijos kongresą.


 

 

Kongreso darbe dalyvauja garsūs mezoterapijos ekspertai, atvykę iš Prancūzijo, Didžiosios Britanijos  bei kitų šalių, kurie dalinsis savo patirtimi, surengs praktinių mokymų. Šio forumo dalyvius pasveikino Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė. Merė pasidžiaugė, kad Trakai po šio kongreso galės didžiuotis dar vienu titulu. Juk jie vadinami senąja sostine, irklavimo sostine, karaimų sostine, ežerų sostine, o po šio tarptautinio renginio – ir grožio bei sveikatos sostine.

Sveikatos ir grožio akademijos vadovė Rūta Čilinskienė kongreso dalyviams palinkėjusi gero darbo ir įspūdžių, perdavė žodį garbingam svečiui – estetinės ir gydomosios mezoterapijos pradininku laikomam dr. Philippe Petit. Būtent jo iniciatyva ir yra surengtas šis kongresas.

Kongreso metu 6 pasaulinio lygio lektoriai supažindins ir praturtins estetinės mezoterapijos specialistų bei gydytojų dermatovenerologų žinias apie įvairių metodų bei technikų taikymą estetinėje mezoterapijoje, padės tobulinti profesinius įgūdžius.
 

Trakų rajono savivaldybės informacija

Kongreso dalyvius pasveikino Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Atgal
Projekto vertė
Projekto laikotarpis