*alt_site_homepage_image*

Kviečia Vilniaus apskrities kultūros darbuotojų kvalifikacijos kėlimo seminarų ir kūrybinių dirbtuvių ciklas

Siekdami, kad regione veikiantys kultūros centrai turėtų kuo daugiau galimybių teikti kokybiškesnes kultūros paslaugas bei sukurti naujus kultūros produktus, Lentvario kultūros rūmai organizuoja 40 akademinių valandų trukmės Vilniaus apskrities kultūros darbuotojų kvalifikacijos kėlimo seminarų ir kūrybinių dirbtuvių ciklą. Mokymus, seminarus, kūrybines dirbtuves ves patyrę skirtingų sričių dėstytojai, sukursiantys puikią žinių simbiozę. Seminarus rengs keturi savo sričių profesionalai: Aistė Ptakauskė, doc. Romas Matulis, Sigita Petrovė ir Juris Belte. Lektoriai dalinsis gerąja patirtimi, sukauptomis žiniomis ir padės surasti atsakymo raktą, kaip atrasti kultūros produktų ir paslaugų sėkmę.

Mokymų ciklas pasižymės ne tik skirtingų sričių profesionalais, bet ir skirtingais užsiėmimais: nuo įprastos paskaitos iki kūrybinių dirbtuvių / laboratorijos. Įgyvendintas seminarų ir kūrybinių dirbtuvių ciklas, tikimasi, ilgoje perspektyvoje turės įtakos kultūros paslaugų ir produktų kokybės didinimui Vilniaus apskrityje. Tiesa, šis ciklas yra ne tik apie papildomas žinias ar įgūdžius, bet ir apie naujai užmegztas pažintis tarp skirtingų Vilniaus apskrities kultūros centrų, darbuotojų bei specialistų. Dažnai, turint gerą idėją, trūksta patikimų partnerių, todėl bus puiki galimybė išmokti paprašyti pagalbos rankos ne tik iš finansinių rėmėjų, bet ir iš kitų kultūros įstaigų.

Mokymai vyks 2023 m. kovo 1–29 d. Lentvario kultūros rūmuose. Daugiau informacijos: www.facebook.com/lentvariokultura. Išankstinė dalyvių registracija vykdoma el. p. lentvariokultura@gmail.com.

Projektą „Vilniaus apskrities kultūros darbuotojų kvalifikacijos kėlimo seminarų ir kūrybinių dirbtuvių ciklas“ organizuoja Lentvario kultūros rūmai. Projekto informaciniai partneriai: Trakų rajono laikraštis „Trakų žemė“ ir Ukmergės rajono laikraštis „Gimtoji žemė“. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Trakų rajono savivaldybė.

Lentvario kultūros rūmų informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image