Iš viso rezultatų:

Balandžio 10 d. kviečiami skiepytis prioritetinių grupių gyventojai

2021-04-09
Balandžio 10 d. kviečiami skiepytis prioritetinių grupių gyventojai

Balandžio 10 dieną Trakuose ir Lentvaryje bus skiepijama AstraZeneca(Vaxzevria) vakcina. Norintys skiepytis prioritetinių grupių gyventojai yra kviečiami registruotis ir skiepytis pagal „gyvąją eilę”. Registruotis galima iki penktadienio, balandžio 9 d., 13 val. 

„Gyvos eilės“  organizuojamos šį šeštadienį, balandžio 10 d.:

  • Trakų kultūros rūmuose (Vytauto g. 69). Darbo laikas: nuo 8:00 val. iki 13:00 val.
  • Lentvario ambulatorijoje (Lauko g. 26). Darbo laikas: nuo 8:00 val. iki 11:00 val.

Registracija vyksta  Trakų rajono savivaldybės internetinėje svetainėje: https://trakai.lt/registravimas-vakcinavimui-vakcina-nuo-covid-19-ligos/2741/start 

Pfizer ir Moderna vakcinomis norintys pasiskiepyti prioritetinių grupių atstovai kreipiasi į savo šeimos gydytoją. Iki balandžio 7 d. (įskaitytinai)  Pfizer ir Moderna vakcinas pasirinkusių asmenų registracijos duomenys perduoti šeimos gydytojams.  

Primename, kad prioritetinėms grupėms priklauso ne tik per  65 metų amžiaus, lėtinėmis ligomis sergantys, sunkią ar vidutinę neįgalumo formą turintys gyventojai ir juos slaugantys šeimos nariai, bet ir:

  • visuomenei svarbias funkcijas vykdantys asmenys (viešąją tvarką palaikantys darbuotojai; priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybų darbuotojai; muitinės darbuotojai; sienos apsaugos darbuotojai; kariai; )
  • maisto pramonės darbuotojai; darbuotojai, dirbantys mažmeninės prekybos įmonėse, kontaktuojantys su klientais (kasininkai, salės darbuotojai, apsaugos darbuotojai, kt.)

Traku rajono savivaldybės informacija

Atgal
Projekto vertė
Projekto laikotarpis