*alt_site_homepage_image*

Kviečiame baigiamųjų klasių moksleivius dalyvauti jaunimo projekte „Moksleiviai – į Vyriausybę“!

Ieškome smalsių ir drąsių moksleivių, kuriems būtų įdomu susipažinti su Vyriausybės veikla ir darbu viešajame sektoriuje. Moksleivių laukia įtraukiantys užsiėmimai ir kūrybiškos veiklos, galimybė susipažinti su valstybinių institucijų vadovais ir darbuotojais bei savaitės užduotis, kurios tikslas – pasiūlyti sprendimus aktualiausiems valstybės klausimams.

Registracija vyksta iki š. m. liepos 28 d. Su pakviestais dalyviais bus susiekta tiesiogiai iki rugpjūčio 11 d.  Registracijos forma: https://epilietis.lrv.lt/lt/formos/moksleiviai-i-vyriausybe-2023-registracija. Projekto dalyvių nakvyne ir maitinimu pasirūpins organizatoriai.

Projektą „Moksleiviai – į Vyriausybę“ nuo 2009 m. kasmet organizuoja Vyriausybės kanceliarija kartu su partneriais – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru, Lietuvos moksleivių sąjunga, Nacionaline moksleivių akademija, Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Iki šiol projekte dalyvavo daugiau nei 400 moksleivių. Šiemet projektas vyks jau 15-ąjį kartą. 

  • Kas gali dalyvauti? 11-tą arba 12-tą klasę baigiantys moksleiviai.
  • Kada ir kur? Rugpjūčio 21–25 d. Vilniuje.
  • Kaip dalyvauti? Visi norintys dalyvauti projekte turėtų užpildyti registracijos anketą ir atlikti kūrybinę užduotį. Komisija atrinks 30 geriausių kandidatų iš visos Lietuvos ir pakvies dalyvauti projekte.

Daugiau informacijos apie projektą galite rasti čia: https://epilietis.lrv.lt/moksleiviai-i-vyriausybe. Taip pat galite sekti projekto „Facebook“ ir „Instagram“ paskyras.

 

Auksė Podrezaitė,

Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image