Iš viso rezultatų:

Kviečiame drauge atgaivinti Arakalnį (Rėkalnį)

2022-10-05
Kviečiame drauge atgaivinti Arakalnį (Rėkalnį)

Trakų rajono savivaldybė drauge su projektuotojais  rengiasi prikelti naujam gyvenimui trakiečių ir miesto svečių labai mėgtą Arakalnio(Rėkalnio) teritoriją.

Daug metų šis vaizdingas gamtos kampelis prie Akmenos ežero buvo populiari dainų švenčių, kitų renginių, pasivaikščiojimų, iškylų vieta. 

Siekiant šį puikų gamtos kampelį atgaivinti, yra rengiamas Arakalnio (vadinamo Rėkalniu) teritorijos pritaikymo rekreacijai techninis projektas, skirtas pritaikyti šią erdvę rekreacijai, poilsiui ir masiniams renginiams.

Projekto tikslas – parengti teritorijos kompleksinius sutvarkymo sprendinius, kad teritorija kuo labiau tiktų miestiečių ir miesto svečių pažintiniam naudojimui, pasivaikščiojimams bei renginiams.

Šiiuo tikslu yra renkama archyvinė medžiaga apie Arakalnį (Rėkalnį).

Kviečiame visus, turinčius nuotraukų, žinančius pasakojimų ar legendų apie šią vietą, pasidalinti turima informacija ir prisidėti prie Arakalnio atgaivinimo.

Jūsų informacijos lauksime el. p.info@ppmm.lt, aivaras.trainovicius@trakai.ltdovile.bagdanaviciene@trakai.lt. Galite skambinti tel. (8 528) 50 480.

Dovilė Bagdanavičienė

Kultūros ir turizmo skyriaus vyriausioji specialistė

Nuotraukoje: Trakų rajono dainų šventė Arakalnio (Rėkalnio) estradoje, 1985 m. Trakų kultūros rūmų archyvo nuotr.

Atgal
Projekto vertė
Projekto laikotarpis