*alt_site_homepage_image*

Trakai pristato naują savo logotipą: kablelis istorijoje

Trakai – populiariausias Lietuvos turistinis miestas bei svarbus Lietuvos kultūros centras. Kiekvienais metais jis pritraukia tūkstančius turistų iš Lietuvos ir užsienio. Dėl šių priežasčių ir atsižvelgiant ir į tai, jog Trakai šiemet švenčia savo 700-ąjį gimtadienį buvo svarbu miestui sukurti aiškią ir nuoseklią vizualią komunikaciją, kuri žavėtų ne tik turistus, bet ir kuria galėtų didžiuotis Trakiečiai.

Trakų rajono savivaldybė kuriant naują savo stilizuotą logotipą pasitelkė Vilniaus dailės akademijos Grafinio dizaino studentus, kurie visą semestrą dirbo kuriant unikalų Trakų miesto brendą. Pristatome Jums galutinį rezultatą.

Logotipo naudojimo vadovas buvo įkvėptas Trakų pilies formos, kuri primena kablelį. Kablelis, tai skiriamasis ženklas, kuris parodo, jog sakinys turį pradžią, bet ne pabaigą. Dėl šios priežasties kablelis tinka konceptualiai reprezentuoti Trakus. Tai miestas, turintis turtingą istoriją ir šviesią ateitį.

Trakų miesto pagrindinės vertybės, kurias perteikia grafinis stilius yra:

  • Svetingumas
  • Kultūra
  • Istorija

Pristatome Jums logotipo naudojimo vadovą, kuris paaiškina Trakų miesto grafinio stiliaus komponentus, apibrėžia grafinius standartus ir parodo, kaip šie standartai gali būti taikomi. Nuorodą galite rasti čia: https://trakai.lt/gyventojams/kultura/trakams-700/4062

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image